Új hozzászólás Aktív témák

  • wm2

    őstag

    A nagy zenelejátszó keresésben találtam:

    https://voltra.co

    Nagyon minimalista és rendkívül jól igazodik a dark módhoz.

    A program ingyenes bizonyos fokig de a használata előtt a fejlesztő regisztrációt kér emailben. Az albumokat hasonlóan rendszerezi, mint az iTunes és ezért nem árt a "VA"-kat ennek megfelelően elnevezni különben szétbontja őket. A kereső funkciója egyszerű és szép. Van egy kis beépített EQ is de érdemes a Boom-ot használni. Jól szól. Nem tapasztaltam különösebb anomáliát a tesztelés során. A VOX-tól elmarad. Kb. az iTunes szintjét hozza, szóval elégséges. Van collection stats és a stílusokra kattintva be is adja az albumokat. A teljes képernyős mód is nagyon tetszett, de itt felfigyeltem egy viszonylag magas CPU használtra. A háttérben viszont normális. A program érezhetően fejlesztés alatt áll és valószínűleg javulni fog ez a dolog. A másik negatívum, hogy nem jelzi a file típust (MP3, AAC vagy FLAC) bár ez nem mindenkinek lehet fontos.

    A player módok között találunk mini és micro lejátszót is. A bill. kombók jól működnek.

    Van szifonra letölthető app is. Szinkronizálhatunk is. Felhő szolgáltatást is biztosít a fejlesztő sokkal olcsóbban, mint a VOX.

    Vannak hiányosságai de tesztelem még pár hétig.

    [ Szerkesztve ]

    Ozora <3

Új hozzászólás Aktív témák