Új hozzászólás Aktív témák

  • #27441408

    törölt tag

    válasz Bozek #30417 üzenetére

    1 semmi közöd ahhoz ki hány játékot néz meg, amúgy havi 2-3 de ha beállok 2-3 logikaira ami tetszik van, hogy félévig se...

    2 én nem lógok a prohardveren mint egyesek napi 8 órába. (ezzel nem kimondottan rád céloztam) amikor eszembe jut kinyitom írtak e a kedvenc topikjaimba ,ami nem ez.

    Amúgy a nevezett játék nekem nagyon nem jött be még a kezdéskor próbáltam ki, ami nem most volt.

    Androidon eltűröm az arcade autós játékot (legalábbis anno amikor játszottam néhánnyal itt elviseltem.gépen kinem állhatom) de az a lentebb linkelt játék nekem már kicsit túl arcade volt...

    Amúgy jó ha tudod kb 7 játékom van több mint 1 hónapja az angrybirds friends, a nongram amit ajánlottál, carl hopf dominója amit alul linkeltem,a snooker stars a fleet battle (online torpedó) homescape és a legnagyobb internetes sakk oldal kliense. és ezzel el is vagyok 1 jó ideje. ez hét db de nyilván mind alkalmi (vagy mi a neve)

    Amikből 1 párral már nem játszottam 1 hete, ezeket akkor veszi elő az ember ha kedve van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák