Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icemad

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Fall-N #24175 üzenetére

    Az még semmi. Én anno megvettem pár gameloft játékot, most már le sem tudom tölteni, mert állítólag már nem elérhető. Persze nem playen vettem, hanem a gameloft saját boltjában, de akkor is dühítő. Ráadásul olyan játékokról van szó, hogy (akár) mégegyszer megvenném, csak játszhassak vele.. De nem lehet. (Pl. Dungeon Hunter 1-2) Tiszta röhej. Arról nem is beszélve, hogy mindenáron a fizetésre akarnak rávenni, hogy tovább jussak egy adott játékban. Kicsit túrtam a netet, kb. 10 perc alatt megtaláltam egy programot, amivel az ilyen free to play játékokban simán tudok "hekkelni". Pl a Hungry Shark evolutionban az első 1%-ban vagyok. Pénzköltés nélkül, megvan az összes cápa, csutkára maxolva. Akkor ebben mi a jó a cégeknek? Egyszerűen nem értem. Én inkább fizetnék, csak játszhassak, nem kell ez a free to play baromság. Pl. megvettem az összes fizetős Lego játékot, mert nagyon szeretem őket. És jók, és játszhatók, és leköt mindegyik rész. Az ilyeneket kellene visszahozni. A szomorú az, hogy lassan a hagyományos játékkiadó cégek is erre állnak rá. (pl. az egyik kedvenc cégem, a Kairosoft, akiktől ma már hányok...de a gameloft is ilyen volt régen, meg lehetne sorolni...)

    Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Új hozzászólás Aktív témák