Új hozzászólás Aktív témák

  • #64638144

    törölt tag

    válasz DrKapocs #170040 üzenetére

    Annyira gáz ez a "másnak hisztérikázok mert tudom jól, hogy nincs igazam" megoldás. Megint semmi példát nem írtál arra, hogy mitől kell többet tudjon egy külsős program. És teszed úgy, hogy fogalmad nincs, hogy mire képes akár a gyári képnéző vagy képszerkesztő. De még azt se tudta szerintem egyikőtök sem, hogy a gyári fájlkezelővel is el lehet érni a felhőszolgáltatásokat. De még ha lenne is fogalmad, akkor sem te vagy a releváns irány, mert a te igényeid rétegigények. Nem te vagy a standard. Az ország 10 millió lakosából csak párezernek van szüksége azokra a dolgokra amiket írtál. Még a fiatalokat sem érdekli ez. Amin megdöbbentem, hogy hétvégén húszévesekkel szórakoztam és egy lány aki naponta 200 szelfit csinál magáról, nem tudta mi az a portré effekt. Meg jegyzet szinkronizálása. Ráböfögnek mikrofonnal a messengerre, tovább küldik és az a jegyzet. Lesz@rja mindenki a szinkront meg a cross platformot. Erre csak pár IT kocka izgul.
    Ráadásul senki nem írta, hogy ne használjatok sáskunyhós appokat. Ti estetek nekem, mikor kérdeztem, hogy mi benne a pláne. Szerinted az nekem fáj, hogy Cheng Luannak eladod az adataid, aki meg felteszi a darkvebre, utána meg bármilyen felelősség nélkül elköltözik 3 km-rel arrébb egy másik sáskunyhóba és az életben nem találják meg? Nem zavar ez engem, nyomassad! A te dolgod.

Új hozzászólás Aktív témák