Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz Abu85 #33197 üzenetére

    Próbálj már meg egyszer gyakorlatias lenni. :) Értem én hogy 30X meg 30K,de az egyszerű halandó játékos tapasztalata egészen más.Mit is ad a DX12 manapság a játékosoknak?Mi az amit el lehet nekik adni?Mi az amitől hardvert fognak vásárolni?Mert ez hajtja a piacot,a jelenlegi helyzet csak átmeneti állapot,a bányászláz nem tart örökké.A végén mégiscsak majd a pc gamereknek kellene eladni valamit,csak nem igazán látom hogy mi az ami itt pénzt ér.A játékok nem szebbek,cserébe nem futnak jobban,sehol jobb fizika,vagy AI,közben a gépigények kúsznak felfelé,és még mindig nem néznek ki jobban mint egy 11éves Crysis.Én nem látom a saját szemszögemből hogy ez akkora siker lenne,ami piacot teremt,még akkor sem ha terelik a népet,mert sokan inkább akkor letesznek erről a hobbyról,ugyanis ez nem létszükséglet.Ha valami ki tudja nyírni a pc gaminget az pont ez,a helytelen DX irány és nem bányászok,vagy gyártók kartellezése ami mondjuk ismét megér egy misét.

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák