Új hozzászólás Aktív témák

  • hahakocka

    senior tag

    válasz Busterftw #63578 üzenetére

    https://www.youtube.com/watch?v=15vHr1QJYUM
    Itt sokkal több game van (3 féle felbontással RT on Off) és sokkal valósabb képet ad !
    Computer Base mikor tesztel 50 game-el mint a HWU? Vagy ez a srác?

    Te hozol ide szűken NV re válogatott gamekkel teli vagy csak 1 game-es teszteket.

    Én amiket linkeltem az NV jövőben topikban azok mind sok-sok játék tesztes részletes tesztek. S ott eléggé más az átlag meg a gamenkénti egyéni eredmény is. A lényeg az hogy sokkal olcsóbb, több a ram rajta s az NV csak a 4 féle RT game-re éri meg. Ha évente cserélsz akkor persze tényleg tök mindegy vedd a 4070 super Ti-t. De aki évente cserél halkan megsúgom 5 éves periódusban a legtöbbet veszíti is. Sose lehet eladni a régi karit közelébe se az újnak. S ez szépen tobzódik. Nekem nem mentek el nem én védem a az RT és FSR-DLSS marketinget ezerrel, még ha 100e Ft al is drágább vga-t okozna, ez az RT-DLSS előny (s raszter nem, ami régen oly fontos volt NV előnyekor) akkor is tapsolnál láthatóan.
    Nekem volt Nvidia kártyám azzal se volt (Geforce 4, GTX 950, 1050ti laptopba) amikor használtam őket és az AMD-kel sem. Én mindig ár érték és hosszútávú döntést hozok 3-4 évig használom a kártyákat nem 1 évig. Sokkal többet spórolok pénzben, de látványban mégse olyan sokat amúgy. A kevés vram meg a micro-statter és a hirtelen beesés miatt lesz fájó majd. Láthattuk már idén sok amúgy rosszul optimalizált gamenél ami ette a vramot 1440p-4K-n. Last of Us, Jedi Survior, Requiem, stb

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák