Új hozzászólás Aktív témák

  • #82819712

    törölt tag

    válasz b. #46466 üzenetére

    Igen abszolút egyetértek veletek próbálja roncsolni az NV bemutató nagyságát sok újdonsággal az Amd . Na most amiket felsorol azokat ugye párhuzamosítani lehet NV technológiákkal.
    TressFX, FidelityFX aki egyedül ott árválkodik egyelőre a nagy AI könyvtárba. Nekem kicsit fura hogy egy hétig tart.
    Azért ilyen nagy volumenű dolgokat biztos nem fognak minden nap bejelentgetni , meg volt is már ilyen minden hónap x-edikén bejelentünk majd valamit és az sem sült el túl jól ;)
    Ez a hét arra lesz jó hogy kijelölje az erővonalakat.
    Nem tudom NV mivel akar most robbantani. Maga a Samu 8nm elvileg olcsóbb mint a 7 és a 10est sokáig kitaposták.
    Tehát elvileg emiatt NV továbbra is a nagy monolithben gondolkozhat.
    AZ AI meg RT bőven el tudná vinni ezt az egy hetet a hátán AMDnek ha valami érdemlegeset mutogatnak tehát picit cizelláltabb művészi munkákat mint a bizonyos csupa krómdemó.
    Itt egyértelmű hogy az elérhető árú RT-re kellene építeni viszont akkor ugye a kártyák se mehetnének 280 fölé... (nem 2080-at írtam)
    Egyik barátommal sokat beszélgettünk erről az oxidegames hírről a héten.
    Mondjuk itt senki nem szólt hozzá de azért az egy érdekes kérdés hogy az RTS eleve halott vagy megmenthető- e még megfelelő AI függvényekkel és akar- e ilyeneket kihozni valaki egyáltalán ?
    Vagy csak azért nem lett sikeres mert zöld lámpások ennyire elzárkóznak amd fejlesztésektől.
    De 7 alkalom még mindig nagyon soknak tűnik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák