Új hozzászólás Aktív témák

  • Z10N

    veterán

    válasz Cifu #43434 üzenetére

    "Igen, konzolról beszélt, és arról, hogy láthatóan leskálázta a rendererlési felbontást."
    Most ismetelgetsz masokat? Tudom, hogy mirol beszeltunk par oraja.

    Masodjara kerdezem, hogy mi kozom ehhez? Valaszoltam valakinek es ebbe belekotottel.

    Amugy meg errol beszeltel:
    1 "Adott esetben a PC témához a konzol. Két külön téma, külön tényezők." ergo pc vs. konzol
    2 "Igen, konzolról beszélt, és arról, hogy láthatóan leskálázta a rendererlési felbontást." itt meg mar felbontasrol

    Mar magad sem tudod mirol beszelsz...

    "Attól, hogy nem nézted, a maga idejében PC-n már bevett volt az 1650x1200 pixeles felbontás is teszteknél és felhasználóknál..."

    Hogyan jon ide a pc felbontasa?! Az a felbontas pedig inkabb 1650x1050 lesz. A konzol pedig sima HD-nek volt titulalva, szoval nem csak en neztem annak, hanem a fejlesztok is. Az 1080p extra volt akkoriban.

    "a történet onnan indult, hogy PC-n milyen támogatás van / nincs a korábbi hardverekre."
    Megint irrevelans. Egyebkent meg fps dropprol volt szo, most meg mar tamogatasrol beszelsz...

    "Robi Balboa pedig azt írta le, hogy konzolon a BF5 milyen rémesen alacsony felbontásra skáláz le..."
    Ez most megint mi? Vagy most mar evidens dolgokat puffogtatsz? Hogyan jon ez ide megint?!
    Igen es erre mondtam neki a 16 ROP miatt. Valaszoltam valakinek es beleszoltal...

    Ui: Szerintem hagyd a temat, mert mar kezd nagyon off lenni tenyleg.

    [ Szerkesztve ]

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Új hozzászólás Aktív témák