Új hozzászólás Aktív témák

  • KillerKollar

    senior tag

    Üdv! Nemtudom hogy ez Off-e de szerintem nem mert a Furyról lesz szó és találgatás :DDD Szóval arról van szó hogy megvárom a holnapi teszteket de engem érdekelne a Fury de még soha nem volt vízhűtéses kártyám és kicsit tartok tőle.A kártya ugye megy simán a PCI slotba az tiszta sor,de maga a hűtés azt most hova is kéne raknom?Bárhova lehet csavarozni ahol van neki hely?Egyáltalán oda kell valahova csavarozni vagy elég ha lerakom olyan helyre ahol tudja fújni a levegőt rajta a venti?Azért kérdem mert megnéztem a gépházamat és nincs benne hely,alulra tudnám egyedül csavarozni,de ott nem fér oda a táptól :/ Mindenhol máshol már van ventillátor,felül,hátul,még elöl is.Persze azokat le lehetne csavarozni,de nem szívesen "nerfelném" a ház hűtését :DDD
    Csináltam pár képet a gépházamról hogy lássátok is miről beszélek.
    Szóval a kérdés hogy ebben a házban hová tudnám tenni a kártya hűtését anélkül hogy le kelljen szerelnem bármelyik ventit is. Remélem nem hülye kérdés de még tényleg nem volt ilyen kártyám és szeretem körüljárni a kérdést nehogy pofára essek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák