Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    bár munka hátán munka és nem nagyon van időm erőm vaterát / ebay-t bújni, de azért ma benéztem pár pösti bontóba és gazdagabb lettem pár érdekességgel:

    - IBM 6x86MX PR300 (233MHz) bár rondán össze voltak hajtogatva a lábai, de szerencsére sikerült megmentenem. Kellene mellé egy szintén 233-as K6-os meg egy iMMX és akkor egymásnak feszülhetnének

    - KA7 SlotA lap + 550-es procc - pár hete ugyanabból a boltból hoztam egy 600-as procit is, úgyhogy egyből helyet is cseréltek. A lap igazi nagyágyú, a SlotA csúcsa lehetett annó: SoftMenu III 1MHz-es FSB állítással és vcore piszkálási lehetőséggel, 4x AGP, UDMA/66 (a KA7-100-on lenne UDMA/100 egy HPT370 (?) csippel), 512MB-os modulokból akár 2GB is mehetne bele, stb...

    Még egy 600-as Duron / TBird meg egy hasonló VIA C3 kellene és akkor lassan belevágnék a 6x100=600MHz összehasonlító tesztbe...

    ezeken felül lett még egy CT6900 Savage4 Pro 32MB is, de mint itthon kiderült ez duplikálás a VGA gyűjteményemben - úgy rémlett hogy Pro-ból 16-osom van de nem - annyi baj legyen, ennyivel is magasabb a kupac :))

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák