Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsis

    Közösségépítő

    Ranagol, Yutani (és főleg) frescho
    Tényelg nagyon szépen köszönöm hogy próbáltok az ész szerű dolgok irányába terelni! frescho neked azért köszönöm főleg, mert végre nem a szaros ár érték arányoddal meg a lenyomja az athlon II szövegeddel jössz :R
    Ezekkel higyjétek el, hogy tisztzában vagyok! mint ahogy azzal is hogy a legújabb játékok már döcögősebbek, mennek, ha 120%-ra kihegyezzük a platformot, de akkro is döcögősek.. ezzel is tisztában vagyok! DE!
    most nem is core i 12 CPU százmillió terra ram és 12 utas SLI-s gép kiépítése a léyneg, hanem egy olcsó, gép ami a 3-4-5 éves játékokat még vígan futtatja 1280 High-ban, esetleg a msotanianak 1024-1280 medium-low-on...
    És akkro jön az a képbe hogy ugyanez a telljesítmény AM2-vel megvan olcsóbban.... de most megint jön a DE!!!!!!
    4200+ X2 939 itt fexik előttem, 1giga DDR1 szintén. azaz csak egy lap kell meg még egy giga ram...
    a lap kb 6rongy, a plusz 1 giga ram meg 4... egy 10-esből megvan....
    AM2-höz egy lap szintén 6 de inkább 7rongy, a 2 giga DDR2 kb 4-5 és a 2 magos CPU is 5-6rongy szal ez kb 15-17ezer lenne...
    bő 5 rongyot meg tudok/unk fogni ha most a 939est választom :B vinyóból 160-as SATA1 vinyó lenne a gépbe, ami szintén tuti hogy gond nélkül menne... a VGA kártya meg amúgyis tök mindegy :)
    Szóval, akár miylen hülyeségnek tűnik, ezúttal a 939 ésszerűbb választás :R
    ÉS igen elvakult 939 fan vagyok, és igen, 2db komplett 939-es gépem van és még 3 alapalpom dobozába pihen amelyek szintén nem kispályás deszkák, pl a Fatal1ty nagyon ott van, de az ATI csippes dupla 16X PCIe-s AT8 32X is igen jó lap s ritkaság mert dobozos. de most nem az elvakultság beszél(t) belőlem :R

Új hozzászólás Aktív témák