Új hozzászólás Aktív témák

  • szecsgeri

    tag

    válasz marcitp #47695 üzenetére

    Köszönöm szépen a véleményeket, és külön köszönöm a kritikát. :K

    Zajszűréssel nagyon maszatolja a képet, nem bíbelődtem vele. ISO 6400 pedig a fényszennyezés miatt volt indokolt, hogy részletesebb legyen a Tejút. Próbálkoztam stack-eléssel, de a széleket nagyon eltaknyolja a DSS, így most inkább kihagytam. :)

    Előtérre próbálok figyelni, ma próbálkozok a Hortobágyon. A tegnapi az Berettyóújfalu és Mezősas között készült (tele tanyával, és tele még több kóbor kuvasszal, nem volt kedvem nagyon elcsászkálni a kocsitól :( ) az a bazi fényesség pedig Nagyvárad. Sajnos elég sok volt már a pára.

    Egy szó mint száz, köszönöm mindenkinek, ma megpróbálok valami hasonlót lőni! :C
    :R :R :R

    @szerk.: Előtérhez még annyit, hogy külön lett az ég és külön a Tejút összerakva, majd végül a kettő egyesítve, ez okozhatott még némi WB eltérést. (na meg némi fejfájást :DD )

    [ Szerkesztve ]

    Monumentális gondolataim manifesztációi, melyek mondatok formájában realizálódnak, limitált mentális képességeid számára nem mind akceptábilisak, így dialógusunk kontinuitása megszakad, nem jön létre az argumentumok szintézise.

Új hozzászólás Aktív témák