Új hozzászólás Aktív témák

  • grigo

    őstag

    válasz marcitp #47634 üzenetére

    Most nem értek egyet veled. Egy kiépített lesből, beetetett területre befizetett fotós esemény nem ugyanaz mint amikor utánamész. Legalább is nekem. Akkor lehetne még olyan hogy kibéreled a felszerelést amit beállítanak neked te megvárod a madarat, elkattintod aztán majd elküldik a fotót meg egy presetet, te meg majd ráhúzod és kész a fotód. Ez megint ilyen szemlélet kérdése. Van akinek ez bejön, másnak nem. Én már akkor is értettem Edet, mert ő járja a tájat és gyűjti a háttértudást, hogy oda jusson, nem befizeti magát egy jó fotóra. Amúgy értem torzót is, mert így jobb képeket tud, vagy inkább csak érdekesebbeket, mint mások és lekezelőbben nyilatkozik a kevésbé különleges helyszínekr, csak killer ebbe belerakott egy csomó munkát, megtisztelt minket azzal hogy megmutatja, erre lelegyintették érdemi vélemény nélkül. Erre megint az a válasz hogy miért sértődik meg, nem kell érzékenykedni. De ez senkinek sem esik jól, anno torzo is megsértődött, illetve mindenki el szokta mondani hogy mi az ami miatt így tudta megoldani, emellett lejegyzeteli fejben az elhangzottakat.
    Egy a fontos attól hogy egy stílus nem tetszik nem kell zsigerből legyinteni, nekem pl semmit nem mozgat meg a street, mégis érzem Fandango rengeteg munkáját benne és egy-egy tetszik de önmagában az irányzat nem. Torzo sasos képei is nagyon tetszettek annak ellenére hogy "megrendezett" de pl az arcon lőtt elefánt azt nem is értettem mit akar vele, mégse legyintett senki. Akin viszont tényleg azt érzem hogy vidáman, örömből fotóz az Bali, akármit is kap rá atjön, hogy szereti. Legyünk mi is Balik :)

    https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

Új hozzászólás Aktív témák