Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zgospel

    őstag

    válasz Real_Necro #15370 üzenetére

    hát nem tudom, az orra egészen biztos hogy éles, szerintem még a szeme is, bár az én szemem semmiképp sem a legjobb, a keresőben nagyon sokszor eltévesztem hogy mikor éles és mikor nem. sokszor azt hiszem hogy most jó aztán visszanézéskor látom hogy homály az egész és általában mögé sikerül fókuszálnom. nem tudom hogy az 550d keresője ilyen vagy az én szemem vagy mindkettő :)

    na akkor rakok még, ezekre már rátettem a presetem mert kicsit fátyolosak lettek az eredetiek, pedig már délután fél 7 volt és kicsit felhős is az ég, szóval nem nagyon értem egyelőre, viszont annak örülök hogy 40-ből kb 10 éles lett, mert nem nagyon akart egyhelyben maradni :D

    egyébként komolyan mondom, az utóbbi 2 hónapban manuál obikon kívül más nem is volt fent a gépen, és úgy érzem hogy emiatt rengeteget fejlődtem én is és a fotóim is, legalább 10-szer jobbak az elmúlt két évemet visszanézve :B :))

    (#15371) atok666 mindig utómunkázok de ez annyira rendben volt az én szememben hogy nem akartam hozzányúlni. amolyan naturart feeling ahogy m3ss mondaná :DDD

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/zpapa/

Új hozzászólás Aktív témák