Új hozzászólás Aktív témák

  • section9

    őstag

    Erdekes interju tapasztalat:
    Par hete elfogadtam egy poziciot, mellette par helyre be volt adva palyazat, ezeket visszavontam. Egy nemet multi jelezte, hogy ok azert nagyon szivesen beszelgetnenek velem az ajanlattol fuggetlenul, hatha megis tudnak jobbat mondani. Lement a telefonos interju ami az egyetlen kor lett volna, de mivel volt par kerdesem es ugyis pesten vagyok, ezert lett meg egy telefonos beszelgetos es egy szemelyes kor is. Rogton az elso korben kozoltem, hogy mennyit kapok a masik helyen, hogy meg veletlenul se legyen felreertes belole.

    Ami tok pozitiv volt, hogy ha akartam volna akkor egy kor alatt lerendeztek volna az egeszet, viszont orulok, mert szemelyes interjun kibukott par red flag. A job descriptionben leirt felelossegi kor kisebb mint a valosagban, kabe junior/medior, nem a meghirdetett architect szint. A HR-es holgy celzott ra, hogy valoszinuleg kevesebbet ajanlanak majd, mint a masik helyen, de jobbak a benefitek. Ezzel persze nem lenne baj, de akkor mondjak ki nyiltan es egybol nemet fogok ra mondani. Elorelepesi lehetoseg nulla, persze cegen belul lehet ugralni vagy mehetek scrum masternek, de tech lead vonal eselytelen.

    Megvarom, hogy kapok-e ajanlatot es ha igen milyet, de 98%, hogy nem fognak tudni meggyozni.

Új hozzászólás Aktív témák