Új hozzászólás Aktív témák

  • tothferenc

    senior tag

    Sziasztok. Tanácsra lenne szükségem. Mostanában rendelt csomagok nagy része eddig ExpressOne által lett kézbesítve. Az elmúlt 3-4 hétben viszont kapom a postától az emailt a vámeljárási díj befizetéséről. Ezeket befizettem. Viszont több csomagom is van, ami a csomagszám alapján dec. 6-8-a óta nem mozdul, "Budai Kézbesítő Posta, A küldemény továbbítása kézbesítésre" jelzéssel. Tegnap megjött két csomagom (lsd kép, uv folyaszto), ami 28-én került a "Budai Kézbesítő Posta, A küldemény továbbítása kézbesítésre" státuszba, viszont ezeken a csomagokon a csomagszám filccel le van satírozva. Posta alkalmazásban a szám alapján nem jelenik meg Sikeres kézbesítés. Attól tartok, hogy a régebbi csomagjaimat lenyúlják, mert hogy is fogalmazzak, elég furcsa a postásunk, volt vele több érdekes beszélgetésem. Meddig érdemes várnom? Lesz valami jogalapom a posta felé, mivel vámeljárási díjat is kifizettem a csomagok után, hogy kártérítenek, ha nem kapom meg a csomagokat? Félek, hogy mivel nem aláírós csomagok, simán azt fogja mondani, ő kézbesítette. :W [kép] [kép]

    [ Szerkesztve ]

    i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

Új hozzászólás Aktív témák