Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz noxon #24672 üzenetére

    De nem értem hogy jön az ahhoz hogy kicsi az aki Sügéreknek?
    A párosítás egy dolog..belefutottál..nah bumm, nincs abból semmi. De ha fasza lenne a párosítás akkor is kicsi lenne nekik a hely.

    A párosítást csak azért nem értettem mert tényleg kb egy hete még bizonygattad hogy minden oké, minden hal faszán van, ma meg már akkora a hepaj hogy szabadulnál.

    De mindegy..én nem akarok pálcát törni feletted..
    Ha neked 160ba Sügér kell akkor az kell. És hogy tippet is adjak...vidd vissza a bajkeverőket oda ahol vetted őket. Kis szerencsével beszámolják az új halucikba.

    SzerK: mellesleg akárhogy nézzük 2szer (300) de főleg 4szer (500) akkora helyen jobban eltud rejtőzni bármi, bármi elől

    Szerk2: Szerintem nem kell 500 liter..persze nem árt, de 250-300 elég, ha nincs benne 60 hal.
    A technika viszont kell..ne úszkáljanak már retkes vízbe szerencsétlenek. Az meg hogy sokan (én is) kicsinek tartják a 160at azt ne vedd magadra(engem is lehurrogtak a 200as ötletemnél). 10-15 (vagy nagyobb) centis halakról beszélünk. Azért azoknak kell a hely..

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák