Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    A Bestmark-al volt itt bárkinek garanciális ügye? Tőlük szoktam venni, de kicsit visszaolvastam, és úgy tűnik náluk is divat lett a használt, felújított, esetleg hibásan visszaküldött termékek újra értékesítése újként. Igazából velem eddig ilyen nem történt, de viszonylag ritka vagy kevésbé romlandó dolgokat rendeltem, mint 2x8g g.skill alacsony profilú memóra, pure rock hűtő, msi workstation alaplap, thermaltake core v21 ház, xfx tápegység, stb... Undorítónak tartom ezt a fajta üzleti stratégiát, amikor nyugodtan árulhatnák valamivel olcsóbban használtként, újracsomagoltként, stb.. A legtöbbjén egyébként tipikusan látszik, hogy szét van taperolva és a szervizben porosodott már egy ideje mielőtt visszacsomagolták. Az is elképzelhető persze, hogy a szervizes cserélte ki, és az újat ellopta, de abban az esetben is a cég sara lenne, hogy nem tartja kordában az alkalmazottait. Szeretnék egy kicsit mélyebbre ásni, mert általában ahol ilyesmi előfordul pl Aqua, Ipon, ott a garancia ügyintézéssel is komoly gondok szoktak lenni.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák