Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TIT

    veterán

    válasz inf3rno #3040 üzenetére

    Lökött :DD
    Hogyne,több is 2009 óta oda is járogatok.
    2012-Razer egér mikrokapcsolós 1 év gari volt a számlán de hivatalosan 2 év a gar,szóltam elfogadták a 2 évet-1 vagy 2 hónapig volt ott az egér,aztán minden héten email és kp.vissza lett a végén.
    2014. HD-7790 blackscreen,tele a net vele,tudta is a szervizes 2 nap múlva mehettem egy másikért vagy kp.vissza és kaptam cserekarit amivel mindig restartolt a gép de mind1,egyik kollega a Kádas,már nincs ott mondta,hogy ő hazavitte a karit és jó volt,(mondom persze azért van vele tele a net)csak jófejségből cserélték ki.
    Mellesleg ha olcsóbbat választasz helyette a difit nem adják vissza,mondván ha fordítva lenne,vagyis drágább lenne az új ők fizetnének rá,de a vásárlót nem lehet megkárosítani,sógorral ugyanezt csinálták pedig 10 éve oda jár nagykerezni.
    Na mindegy másnap vissza kp.vissza és megvettem máshol olcsóbban.
    3 éve kb.delock dp kábel vissza mert vibrált a moncsi és 1 hónapig ott volt mire kicserélték,de akkor is a tulajnak írtam.
    De volt olyan,hogy a haver procihűtőjét amit elferdítettek beszereléskor egy szervizben szó nélkül visszavették.
    Mondjuk haverral egyszerre vettük a vgá-t,az én 7790-em origi volt,az ő 7850-e nem és poros is,1 óra múlva beszart,vihette vissza,persze kicserélték origira,azóta jó,ez volt 2013-ban.
    Szóval azért nem olyan vészes,írni kell a tulajnak aztán megoldódik.
    Aquánál még nem volt bontottam 2007 óta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák