Új hozzászólás Aktív témák

  • Sati1984

    tag

    válasz Raymond #39020 üzenetére

    Én ezt a ZTE H168N-t kaptam a szolgáltatótól (lecserélve az előző, ugyanilyen típusú modemet, de ez legalább hajlandó madzagon keresztül netet adni :) ), szerintem ez egy igencsak alacsony kategóriás router még a 2,4 GHz-esek mezőnyében is, mégis megy rendesen minden.

    Szerintem azza lehet nálad a gond, hogy a csatornán sokkal több eszköz osztozik, mint itt nálunk. Én pl. a szomszéd wifik közül eleve csak kettőt látok, és azok közül is az egyik csak egypálcás, a másik kettő. Így nem zavarnak ők sem bele, illetve a család többi eszköze is maximum ezeket a kis akadozásokat okozza.

    De nemsokára megérkezik a rendelt 5 GHz-es routerem, és akkor majd nagyon remélem, hogy arról tudok beszámolni, hogy azokat a kis zavarásokat is eltávolítva és tiszta csatornát teremtve a Quest 2 és a router között minden siklik mint az álom, stabil latency-vel és egy pillanat akadás nélkül :) :D Meglátjuk, mindenképp megírom, hogy működik azzal a setuppal majd.

    Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

Új hozzászólás Aktív témák