Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton

    nagyúr

    GO tulajok, vannak-e már tapasztalatok?
    Egy S7+Gearvr-ról váltanék, de ahogy olvasom van amiben előrelépés, másban meg visszalépés lenne..

    Jó volna tudni pl:
    - teljesen megszűnt a túlmelegedés, vagy néhány appnál még itt is előfordul?
    - 72Hz-es 360 fotó nézegető van már? Úgy tudom a 360Photos csak 60Hz, ami vibrál.
    - képernyőtükrözés külső kijelzőre működik a gearvr-nál sarokban lévő, zavaró piros pötty nélkül?
    - melyik a legjobb videólejátszó rá, ami maximálisan kihasználja a hardvert? 3D-60p videóm nem mennek pár másodpercenkénti mikroszaggatás nélkül az S7-en. (igen, újratelepítettem és több készüléken is próbáltuk, kisebb felbontással is, egyszerűen nem tudja kadenciahelyesen. Ezt van aki látja, van aki nem)
    - nagyon zavaró a mélyfeketék hiánya? Cserébe mondjuk nincs amoled smear, aminek örülök. A színek elég szaturáltak vagy fakók?
    - godray látható? gear-nál egyáltalán nincs
    - a fülest sokan dícsérik, hallható ezen valami basszus is, vagy olyan mintha egy kihangosított s7-et a füledhez tennél?

    Esetleg vkinek van-e KEM megyében?

    köszi :R

    Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Új hozzászólás Aktív témák