Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz minek?:S #3591 üzenetére

    1 éved van még a vásárlásig, akkor felesleges linkelni, én kibővíteném csak a listádat:

    S60 2000 - 2009
    V/XC 70 2000 - 2006
    S80 1998 - 2006
    S80 2006 - 2014

    S60 esetén édes mindegy hogy 2005 vagy egy évvel korábbi, mivel ugyan az a kaszni. Állapotot veszel, nem évjáratot, ez nagyon fontos, általában elég jól felszereltek tolató radar, és tempomat ha nem is mindegyikbe, de nagy részükben van (itt kint nem láttam még nélküle az említett típusokból) ABS + szervó már rég alap a Volvonál.

    Arra figyelj, hogy Volvo által gyártott motorosat vegyél, pl D5, illetve ha automata akkor hidegen teszteld le hogy ránt e indulásnál, szépen veszi e a fokozatokat, nagy gyorsításnál vissza váltás, nem okád füstöt stb... Az általad megadott fogyasztásba belefér a D5 és T5 is, meg nyilván minden ami alatta van, szóval az említettek 99% kevesebbet fogyaszt.

    Viszont mindenképp vigyél valakit aki guru, nehogy rászedjenek egy lefingott darabra.

    Nekem S80 2007 D5 van, faternak ugyan ez, meg egy 2004 S80 D5, most vadászok neki hétvégi autót, XC70 [link] magamnak meg V70 T5-öt hobbi meg pakolós autónak: [link].

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák