Új hozzászólás Aktív témák

• mephi666

nagyúr

válasz grizlisandor #204376 üzenetére

Klopp félvállról vette az egészet és "majd a cserék letudják egy félidő alatt" ...aztán nem tudták le mégse, a kezdő 11ből meg nem tudott 10-et cserélni, csak 5öt :K Bradley+Quansah ha a védelemben lett volna, szerintem fele ennyi helyzetig se engedjük őket... Robertson is mehetett volna kezdőnek simán... Gomez-nek meg valaki szólhatna, hogy akkor próbálgassa már inkább a gólrúgást, ha 2-3 előnyben vagyunk, nem pedig hátrányban :D

ha nem akarjuk teljesen eldobni ezt a kupát, a visszavágón csak akkor van esélyünk, ha a legjobb kezdő fél óra alatt 2-t lefarag a hátrányból :K nem mondom, hogy ne lehetne megcsinálni, mert ez azért nem tico-védelem és voltak helyzeteink... csak azokat be kéne rugdosni meg fejelni... Darwin+Harvey+Salah+Jota+Szoboszlai ötösben maradt itt gól vastagon :K ...rendesen demoralizálta a csapatot, hogy ott voltunk, szögeltük őket 15-20 percig megállás nélkül a kapuhoz, majd egyszer elmentek, van Dijk elbaszta a lesre állítást és begyalogoltak a labdával a kapuba :U ...10perc sokk után kezdtünk magunkhoz térni, jött az újabb 15perc eredménytelen pressing, elbasz Szoboszlai egy passzt és +1 gól nekik... mi a komolyabb hibáikat nem tudtuk kihasználni, ők meg másik irányba az összeset