Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Soulfly842 #180835 üzenetére

    ...nyáron ott voltunk :) 1 napos programnak kecskemétről húzós lett volna, így Abádszalókon vettünk ki szállást, reggel átmentünk állatkertbe, délután vissza... 6-7 óra pillanatok alatt eltelt :K jártunk már országszerte nagyon sok állatkertben és a nyíregyi magasan vezet... amíg reggel a bejárattól kb 50méterre találtunk helyet az állatkert parkolójában, délután 3-4 körül onnan kifordulva az út mellett még km-eken át álltak a parkoló autók...

    ...debreceni állatkert viszont eddig kimaradt, cégtől küldtek át meló miatt a városba 5 éve, ott volt a szállás a nagyerdő közepén: melót letudtam és sétálgattam, akkor néztem meg jobban, hogy "milyen jó lenne itt 1-2 napra szállást kivenni, aztán egy helyen van stadion, állatkert..." ...most meg látom, hogy ez a sziget-kék is mennyire klassz hely gyerekeknek)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák