Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Viszlát #134466 üzenetére

    arról a szezonról ne is beszéljünk pl szempontjából... gyászos volt az a 8. hely :( gerrard sérült volt sokáig, henderson akkor jött, viszont volt pár szimpatikus játékos: agger és carragher is nagy kedvencem volt, valamint josé enrique és suarez is... carroll is nagy reménység volt, de nem vált be (bírtam őt is)

    vagyis 1 dologról beszélhetünk: 2011-10-15 :) aznap játszottunk 1-1-et a united-el úgy, hogy 0-0-s első félidő után vezetést szereztünk gerrard góljával, majd a hajrában a unitedtől egyenlített chicharito (akit egyébként bírtam, de a pályája rendesen földbe állt idő előtt) ...egyedülálló voltam akkor, egyedül laktam... meccs közben fogyott a sör meg a vodka rendesen, utána pedig találkoztunk asszonnyal, hogy kocsmázzunk egyet :) ...vagyis akkor még nem voltunk együtt: x éve ismertük egymást és gyakran összejöttünk sörözni-vodkázni-beszélgetni... aznap viszont több lett belőle :) így emlékezetes nekünk a 11-10-15...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák