Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacko32

    tag

    Üdv!
    Használtam a keresőt,körbelestem mindenhol,de csak külföldi oldalon találtam leirást erről a fejesről..(azért irok kis rizsát,hátha érdekesebb :D )
    Szóval,2 hete a dillemában vagyok,hogy gép elé,játékhoz keresek megfelelő nagyságú,hangzású fejhallgatót abba a bizonyos "normális" árkereten belül. Megakadt a szemem ezen a Logitech G930-as fejesen,külföldön jókat irtak róla,itt is 1-2 ember beszélt róla,de úgy különösebb véleményt még nem hallottam.
    Egyelőre a lényeg a "tyúkbél megszűntetése a billentyűzet és környékén" projekt.
    Emellett még az Asus új fejese,a ROG Orion Pro-n gondolkodom,és a Steelseries Siberia V2 Heat Orange-on.
    Ha esetleg tudnátok tippet adni (nem muszáj ezek mellett érvelnetek,lehet más is) , kérlek,segitsetek. Nehéz dönteni,mivel már minden fejes nagyon kifinomult,preciz,és árban is nagyon hasonlóak.
    Köszönöm előre is! :R

    Isten egyik prototípusa vagyok, egy csodálatos mutánsa egy olyan valaminek, amit soha nem akartak kipróbálni sorozatgyártásban. Túl bizarr, hogy éljek, túl ritka, hogy meghaljak.

Új hozzászólás Aktív témák