Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricsard001

    csendes tag

    válasz Bodz #46205 üzenetére

    Elolvastam az összefoglalót egyébként, de ebben igazad van, lehetett volna még pontosabb is a meghatározás.

    1: Erre a legnehezebb válaszolni. Ezt igazán az elérhető hangfalak típusa fogja meghatározni, nem az hogy én mennyit szeretnék költeni. Korábban nem volt ilyen problémám, mindig jack-et használtam, ilyen típusú készülékekből pedig elég széles volt a választék mindig is. Mivel a TV hangfalai gyenge-átlagos kategóriát képviselnek és hátrafelé sugároznak, ennél szinte bármi jobb. Minél olcsóbb annál jobb. A felső keret legyen mondjuk 30.000 Huf .

    2. 5x5 méteres szoba egyik sarkában van a TV, 4m-nél messzebbről nem nagyon lesz használva. Valószínűleg a TV alatt, a földön lesz elhelyezve. Esetleg egy kisebb asztalon a TV alatt.

    3: -Bluetooth
    -HDMI
    -Optikai/Audio kimenet

    4: Vagy lehessen szabályozni hangerőt a TV távirányítóval, vagy legyen saját távirányítója a készüléknek.

    U.i.: Ha látjátok hogy posztolt valaki a témában de hiányos amit írt, annyit fűzzetek már oda legközelebb hogy pl. bővebben. Így tudni lehet hogy látta valaki de hiányosságok vannak.

Új hozzászólás Aktív témák