Új hozzászólás Aktív témák

  • Dimaj

    aktív tag

    válasz AMDFan #45447 üzenetére

    Akkor jól emlékeztem . Lehet furának fog tűnni de én tényleg meg vagyok elégedve annyira a bx8-al , hogy nem kapkodom a levegőt hogy váltsak rögtön egy vagy két kategóriával feljebb. Pedig sajnos én is maximalista vagyok, meg mindenből a legjobbat, ha tehetem. De a bx8 az már az a kategória úgy érzem ,ami kielégíti azt a minőséget már ,ami minden bekapcsolásnál meglepi, el varázsolja , olyan élvezeti faktort nyújt már hallgatójának, ami elég ahhoz ,hogy ne feltétlenül akarjon többet . Meg árban is szerencsére (nem tudom hogy tudták ezt megvalósítani m-audionak) egy megfizethető lett, persze M.O ot nézve . Valaki megveszi ezt egy fizuja mellett, valaki spórol ra pár hónapot , de a lényeg , megvehető magyar emberként is. És ez a nem mindegy. Ezért is hoztam szóba, mert említetted a tv, telefon,laptop témát . Azt azért ne felejtsd el , hogy a csúcs mobilok 90% -a mind szolgáltató által kihozott részletfizetési kedvezménnyel megáldva vannak felhasználók kezében , és nem azért mert gazdagok. Csak ugye egy átlag magyar is ki tud fizetni rá 15k-t dijcsomagostul. Nekem is van 200k körüli értékű telom ,meg se tehetem meg hogy kp ra megvegyem, nem is fogom. Hifivel más a helyzet, ezt nem kapod meg 0% THM el részlet fizetéssel , akkor nyilván többünknek lenne otthonában 500k rendszerek. A sima hitelből meg minden embernek all a hátán a szőr, és inkább éhenhalna ,minthogy vegyen fel .(az elmúlt évek történései alapján ). Igény az van mindenkinél ,akit érdekel a zene legalábbis , én is vennék szívesen egy ATC SCM300ASL Pro itthonra :D

Új hozzászólás Aktív témák