Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz mekker #41462 üzenetére

    Hol írtam az ismerősömről?Egyébként szerintem senki más nem igazán hallaná mivel nem tudják mit is kéne figyelni,de írtam is,ha rá álla a fülem egy hangra akkor egy ideig idegesít.Pl régen volt olyan már ha ismerősről van szó,hogy mondjuk volt egy külső tápegységes monitorom aminek a tápjának volt egy minimális hangja átlagban nem figyeltem rá tehát nem hallottam,az akkori barátnőm meg még úgy sem hallotta,de ha néha napján rá állt a fülem a szoba bármely részéből hallottam azt a hangot,más meg sehol.Nos most a múltkori feltöltött videókat néztem meg 60 és 25 ös hangerőn ott is hallatszott ez a hang,de én csak tegnap vettem észre,szóval nálam van a gond én álltam rá valószínű.De az enyém tökéletesen működik szóval semmi hangbeli eltérés vagy gyengélkedése sincs,szépen szól.Hát egy kicsit várok,mert éppenséggel lehet másik is épp ilyen lenne vagy a franc se tudja.
    Egyébként anno mikor újítottam a gépemet vettem új videokártyát is ott volt egy jellegzetes hang pl terhelésre cicergett a kártya,de ez nem garanciális hiba volt ki voltam akadva,aztán eladtam vettem másik kártyát az is cicergett kapartam a fejem,olvastam és sokan panaszkodtak világszerte cicergő videokártyára gyártó vagy márka függetlenül,kinek milyen szerencséje volt.Na a lényeg,hogy meg maradt a második kártya de ugye cicereghett még az alaplap vagy a táp miatt is,ki cseréltem az alaplapot de nem igazán változott a dolog,aztán vettem új tápot enyhült kicsit de cicergés valamennyire maradt.Aztán kicseréltem a házat is egy hangszigeteltre,cicergés most is van,de már nem hallani,de a tényleges lényeg,hogy a cicergés pl ott nem számított garanciális hibának,szóval valószínű ezeknél a hangfalaknál is természetes lehet tényleg valamennyi ilyen olyan hang.

    [ Szerkesztve ]

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák