Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mekker

    őstag

    válasz Pityu. #41463 üzenetére

    "Valaki azt állította,hogy nem szabadna sisteregnie az övéi nem sisteregnek,bár azok szerintem pl nem studio hangfalak" - Ezt úgy értelmeztem, hogy más is hallgatta, és ő véleményezte.

    Igen, pl. a GTX 970-nél nagyon sokan panaszkodtak arra, hogy a tekercsek ciceregnek. A Solo is hasonló abból a szempontból, hogy ez is többeknek adott ki hangokat. Éppen ezért nehéz mérlegelni így távolról, hogy mi a tipikus és mi nem.
    Nem akarom magamat ismételni, de ha hallod ülő pozícióból, és zavar, az szerintem továbbra sem természetes, vagy (minden darabnál előforduló) típushiba. Egyébként nem lenne ajánlott hangfal.

    Ha 14 napon belül vagy a vásárlással, akkor bármiféle reklamáció nélkül tudsz cserélni. Egyébként meg valóban lehetnek gondok a gariztatással, de ha normálisak a szervizesek, akkor cserélik szó nélkül. És igen, nem garantált, hogy az új néma lesz, de egy próbát megér.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Új hozzászólás Aktív témák