Új hozzászólás Aktív témák

  • PuMbA

    titán

    válasz lezso6 #34327 üzenetére

    Értem :K Nálam kisebb puklik voltak 100-200Hz között, mint ez az 50Hz, de azok is csökkentek a nem olyan régi áthelyezéssel...frekvencia sweep-pel tényleg könnyű ezeket azonosítani, eddig elfelejtettem használni, illetve sose jutott eszembe, mert pont olyan számokat hallgattam, ahol elfogadhatót alkotott a rendszerem és az akusztika :)

    Én arra jutottam, hogy minden mély kiemeléshez tudsz olyan zenét választani, ami élvezhetetlennél teszi a zenét. Ami miatt például elkezdett zavarni / érdekelni ez az 50Hz-es kiemelés, az pont egy 50Hz-re kihegyezett hanganyag, illetve koncerten találkoztam egy nagyon jó akusztikával és amikor hazamentem, akkor tudtam, hogy valami nagyon nem passzol, ami persze érthető, hiszen egy "sose tudom megfizetni", azaz közel tökéletes akusztika után nem sok dolog tűnik jónak egy sima lakószobában :DDD Szerintem ez az akusztika tényleg olyan dolog, hogy ha nincs rendben, akkor felesleges 50-70k-nál drágább hangfalat venni :) Annak is nagyon örülök, hogy eljutottam egy ilyen akusztikáig és hallgatási pontig, amim most van, mert nincs olyan hanganyag, ami hallgathatatlan lenne, illetve tudom, hogy nem nagyon kell jobb hangfalat vennem ehhez az akusztikához.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák