Új hozzászólás Aktív témák

  • _adaml21_

    őstag

    válasz Sleek #14316 üzenetére

    Na elmentem a hülyevagyok boltba mégegyszer, és meghallgattam egymás mellett egy Genius 1255A-t, meg egy Logitech X530-at.

    Egyik sem jó, az az igazság... A Geniusnak tényleg szép részletes hangja van, de 2 problémám is van vele: az egyik, hogy a mélye nem elég nekem, a másik, ami csak most jutott eszembe, hogy nem fér el az asztalomon, akármit is csinálok...
    A Logitechnek nagyon jók a mélyei, egyáltalán nem érzem dobozosnak, és az asztalomon is jól elférne a két magas (a mély meg nyilván az asztal alatt), viszont a közép mintha egyáltalán nem is lenne, valamint a magas is elég gyengusz. Gondoltam arra, hogy EQ-val lehetne javítani, meg, hogy mivel falnak tolnám a két magasat, érvényesülne az a "360 fokos" technológia talán....

    Az igazi az lenne, ha lenne egy olyan, ami dimenzióiban és a mélyeket tekintve olyan, mint az X523, és olyan magasakkal és középpel rendelkezik, mint a Genius.... Tudom, magasak az igényeim :D

    Az is csábít, hogy a Logit gyakorlatilag 17-ért el tudnám hozni.... Vicces volt, hogyan erőlködött az MM-es srác, hogy "ez most akciós, csak 30, eddig 50 volt az ára, de nézd meg, itt van egy 60ezres, (Z623), és szinte semmivel se rosszabb nála....". Jó kedvemben voltam, úgyhogy nem barmoltam le, végülis csak a munkáját végzi "szegény", de rosszabb napomon az arcába toltam volna egy árgépet vagy árukeresőt a telefonomon.

    A legdurvább az, hogy pont a szemem előtt adott el egy ~65 körüli úrnak egy ilyen "akciós" szettet....

    Amúgy a Genius 1255A pont 30 MM-ben, ott majdnem felröhögtem :D

Új hozzászólás Aktív témák