Új hozzászólás Aktív témák

  • Adamyno

    tag

    válasz Fredy74 #10172 üzenetére

    Én is a 16 gigással szívtam így, de 3-as verziójú recoval, azóta 5.0.2.0 van nekem is.

    Azt próbáld meg akkor, hogy ha windowsod van, akkor sajátgépen jobb klikk-> kezelés

    Vagy win+R, mmc, enter

    ctrl+m lemezkezelés, hozzáadás, befejezés vagy bezárás vagy mittomén milyen gomb van ott (linuxot használok)

    aztán a lemezkezelésnél megkeresed az sd kártyát, tejelsen ledarálod az öeszes partíciót róla, létrehozol 1db partíciót, amit teljes formázással fat32-re formázol.

    Én linuxban csináltam GParteddel ugyanezt.

    Utána csak simán üresen próbáld ki, hogy működik-e.

    Illetve még úgy is ment nekem, hogy android alatt mentem rá arra, hogy SD kártya törlése
    De elvileg recóból is lehet partícionálni és formázni is. Most nem tudom melyik módszerrel, de valamelyikkel jó lett, mert a kártyát nem dobtam el, kártyaolvasóm meg nincs csak a telefon.

    Tényleg, akkor a PC-s megoldás csak másodlagos, valahogy a telefonnal csináltam meg.
    Ha nincs fent ROM, akkor recoveryvel partícionálj és formázz egyet. Lehet, hogy csak úgy lesz jó, ha ext partíciót is csináltatsz vele. Próbálgasd végig, én tutira ott csináltam meg valahogy. Ha sikerül, akkor meg írd le hogy csináltad :D

    - Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

Új hozzászólás Aktív témák