Aktív témák

  • compi.hu

    senior tag

    válasz Fooler89 #23782 üzenetére

    De jó fej vagy. Valaki segíteni akar neked, te meg ezt válaszolod neki.

    Aruld mar el ezt hogyan sikerult levezetned bakker...

    Mellesleg nem gondoltam hogy itt ennyire szajbaragosra kell venni a figurat, de am legyen: Arra szertettem volna celozni, hogy mivel egyik blade-re kiadott vagy kiszivargott firmwareben sem jo a wifi sleep policy kezelese, lehet osszevissza vagdalni meg aztan ujra osszerakni a romokat, attol meg nem fog egyszercsak megjavulni. Vagy a sargak egyszercsak kihoznak egy romot amiben kijavitottak ezt a dolgot es akkor lehet atoperalni mas romokba a javitast, vagy veletlenul sikerul valakinek protolnia vegre a cyanogent a RIL inkompatibilatasi problemak ellenere. Ez a ket dolog lehet a megoldas a blade wifi problemajara (azt a verziot ha nem baj en nem sorolnam a valodi megoldasok koze, hogy eleg sokaig mondogatjuk magunknak, hogy "semmi baj a wifivel" mig aztan magunk is elhisszuk) En sajnos mindket valodi megoldasra nagyjabol a nulla es a minusz tizmillio kozotti eselyt latok jelenleg, szoval a wifi jo esellyel igy marad.
    Es elarulom, onnan tudom hogy a wifi sleep policynek hogyan kene mukodnie, hogy a masik androidos telefonom "never"-re allitva semmivel nem kapja meg kesobb az uzeneteket alvo allapotban, mint amikor ebren van. Sot a ping valaszok sem szakaszosan jonnek rola.

Aktív témák