Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz Boond #5756 üzenetére

    Van benne valami :D
    Legalább tanulom a praktikáitokat :)
    Amúgy mely csatornán,hirdetésben érdemes a csatornámat hirdetni ?
    Amolyan 3 sec es bejátszás,vagy ajánlás stb :F
    Nem helyesen írom Adsware vagy mi a pontos megnevezése fizettem elő ment is a nézettség 100 ra ami elég gyászos,de a többihez képes mérföld kő.
    Legalább pár ezrest ki tudok vágni az ablakon,de lehetőleg olyan hirdető oldal kéne ahol a tartalmam megjelenik sok felhasználónál.
    Ja igen a Bazoka vagy mi a neve valami külföldi cég megpályázott,de nem merem megadni semmilyen adatomat,mert a bankszámlámat kérték,vagy is a dombór lenyomatos kártya számát,és hátlapján lévő kódját.
    Na ezt nem adom meg nekik.
    Adsware nek megadtam az alapból Googel fiókban van hiteles,de ilyen külföldi röfenettel nem igazán foglalkozom.
    Azt,hogy Kiki mekkorát fingik nem értem miért akkora a közönsége.
    Van utána néztem 10 profilja....
    Na szép.
    Amúgy ennyire vevők rá az emberek akkor megmutatom,hogy lehet kakaós csigát bele préselni a klot.óba.
    Akkor egyből lenne fúj,undorító,de azért csak megnéznék 100 e ren :DDD
    Egy kis belső titokra,vagy szamárlétrára lenne szükségem,hogy tudjam mit,hogyan kell csinálni nézettség,közönség növelésre.
    Aki meg mint fentebb írtam miért nyápickodunk ez miatt nem is a bevétel,mert lesz@rom mennyit keresek eddig én fizettem hirdetésért!
    Hanem a munka gyümölcse,hogy lássam mások élvezettel nézik azt amit csinálok.
    Lehet mást is csinálni,de nekem ez a munkám része ezt akarom csinálni,és praktikákra lenne szükségem Nyugatias módon a balkáni szokásoktól eltérően,mert itt MA o sajnos a fotelharcos,és társai dominálnak,de az már nem az én harcom legyen a saját megerőltetése ;]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák