Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz kasa85 #5761 üzenetére

    Hát én tőlem sokat nem, csak egy videó feltöltése miatt volt yt csatornám, simán nem lehetett... aztán sokáig nem foglalkoztam vele, utána feltoltam, vagy 100 retro reklámot meg egyebeket, és lett 35 körüli feliratkozó, vagy 40? nem emlékszem... Aztán tavaly előtt kezdtem egy két videót kirakni, aktuálisabb dolgokat, és megugrott 230-240 körülire.

    Az adsense részt amikor kipróbáltam (tapasztalat szerzés, hogy müködik) meg nem volt szabály utána jött a 10.000 nézettség volt a kötelező, ez bőven meg volt régi reklámokból. Aztán változtattak tovább 1000 feliratkozóra... a negyede meg lesz lassan ha így haladunk :DDD (nem mintha számítana, amúgy sem járna kb bevétel).

    De vannak olyan csatornák mint pl a hírvilág amik összegyűjtik a dolgokat, és vélhetőleg keresnek is vele. (bár szerintem nem túl sokat, nem hiszem, hogy megéri feltétlenül azt az időt... biztos nem a bevétel a motiváció. (megjegyzendő a cnn is anno így kezdte... aztán, más kérdés, hogy önmaga karikatúrája lett, mert pont azzá vált ami ellen anno elkezdte... - de ez egy másik történet.)

    De van olyan csatorna, is amin nincs más csak pl a tenger ahogy hullámzik és milliós a nézettsége... egy időben nekem is ment háttérben, jó hallgatni :D Nézni...

    De valószínüleg elég telített a piac... egyetértek azzal, hogy ha valaki vmit csinál, ne a pénz miatt csinálja, mert úgyis fel fogja adni, mert nem biztos, hogy sikere lesz...

    Én a magam részéről biztos nem csinálnák olyasmit mint Dancsó, nem bohóckodnék a kamera előtt... nekem tényleg csak hobby az egész... ha már van, és érdekel pár embert... miért ne...

    "Amúgy mely csatornán,hirdetésben érdemes a csatornámat hirdetni ?"
    Ezt nem tudom, de majd vki biztos megválaszolja... nem biztos, hogy a hirdetés számít.

    Magyarosi Csabánál pl bemutatta Lillát, és indított saját csatornát, pick pack lett pár 10e feziratkozója.

    Mondjuk ott bejátszik hogy:
    1 csaj
    2. kínáról mesél (mivel ott tanult)
    és az ismeretség is.

    Valószínüleg nem azzal fogsz előbbre kerülni, ha te leszel az x+1-edik gamer videós.

    Amúgy valószínüleg az én név választásom sem a legjobb, mert bár egyedi/bb, mégis nehezen megjegyezhető/összetéveszthető :D De hát nem sokat izgat...

    [ Szerkesztve ]

  • Boond

    addikt

    válasz kasa85 #5761 üzenetére

    "Ja igen a Bazoka vagy mi a neve valami külföldi cég megpályázott,de nem merem megadni semmilyen adatomat,mert a bankszámlámat kérték,vagy is a dombór lenyomatos kártya számát,és hátlapján lévő kódját."

    Nem azért de, a kártyád hát oldalán lévő kód, meg ilyesmi, szerintem nem kell egy normális cégnek. A hátoldalon lévő kódot, semmilyen körülmények között nem kérnék az biztos. egy paypal vagy más számlaszámot az más kérdés... de ez így átverésnek tűnik.

    "Lehet mást is csinálni,de nekem ez a munkám része ezt akarom csinálni,"

    Akkor kreativitásnak kell lenni. ötletesnek, és idő kell hozzá. Nem hiszem, hogy a sok fizetett hirdetés hozza meg az átütő sikert, mert pl hiába van sok hirdetés, feladásod, ha amúgy a csatorna érdektelen. Ebből megélni, meg... annyi idő energia befektetésből már valszeg mát is össze lehetne hozni, ami időtálbob.

    Más részt van egy kétes hírem, lehet a yt a jövőben kivonul Európából, egy szabályozás kapcsán, vagy fizetősség válik... Aki erre tenné fel az életét, az szerintem nem túl jól teszi, főleg ha nem vmi top emberke.
    Neked mondjuk nem látni a feliratkozók számát. De kétlem, hogy olyan nagy üzlet lenne egy átlag felhasználónak.

    Amúgy feltételezem a témaválasztáson túl, a videók hossza sem épp kedvező vki megnézi 4 óra.. .azt inkább nem. - bár én nem nézek ilyen videókat, így ez csak feltételezés.

Új hozzászólás Aktív témák