Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz kasa85 #5755 üzenetére

    Akiknek ekkora nézettsége van annak sok feliratkozója is van, és azok "partner" kiemeltként vesznek részt. Eddig ők felhasználhattak olyan zenéket egyebeket is, amit átlag yt felhasználó nem. Ennek a különleges kapcsolatnak köszönhetően.

    Viszont tavaly, vagy mikor módosítottak a dolgokat, Magyarosi Csaba mesélt erről egy videójában. A zenéket 3 osztályra sorolták, egy amit szabadon felhasználhatsz - akár partnerként is, kettő, amit felhasználhatsz de nem lesz bevételed belőle. +. amiért szabály szegés jár, és pár után repül a csatornád.

    Azt, hogy gamereknél hogy van nem tudom nem szoktam azt nézni... De basszus, le kellett volna védetnem ezt a 90-es években, most milliárdos lennék :D (anno gondoltam rá, hogy vhs-re fel kellene venni a sega-t amin játszottunk, pályák stb...). Ha ezt akkor levédetem, most mindenki aki ilyesmit csinál fizetnie kellene :D :D kb

    De ezt talán az egyik humorista is mondta, hogy ha tudták volna, hogy lesz olyan műsor mint a valóvilág, akkor már levédették volna... mert kvázi nyulakkal ugyan azt csinálták...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák