Új hozzászólás Aktív témák

  • Brockey

    csendes tag

    válasz Trooper82 #1984 üzenetére

    batai15, esox, Trooper82, vagy akárki:
    Az Android Autohoz kellene egy kis segítség.
    Apkmirror.com-ról leszedtem jópár verziót (arm-v8a), telepíteni is tudom (beépített alkalmazás frissítéseként). De amikor telepítés után szeretném megnyitni, ugrik egyet lefelé a képernyő, és eltűnik, indítóikont pedig nem találok. 5.5.603434 a legújabb verzió (szeptember 03-i), ami ott figyel a download mappában. A programfájlok között ott van, csak elindítani nem sikerül. Nem tudom, mit kellene tennem, hogy legalább a telefonon megjelenjen és utána próbálkozhassak az autóval összedugva.
    Talán teljesen le kellene törölni és utána futtatni a telepítőt. Viszont ezt meg nem tudom, hogyan kellene, mert gyárilag rajta volt a telefonon (beépített alkalmazás). 11.0.4.0(QJEUXM) gyári verzióm van. Emiatt nem szeretném feltenni a Xiaomi.eu romot (talán az megoldaná a problémát), mert már eléggé belaktam, de bármi más megoldás érdekelne.
    Tudna valaki legalább tippeket adni, hogy mi lehet ennek az oka, vagy mit lehetne kipróbálni?
    Előre is köszönöm.

    Illetve akinél működik, legyen szíves írja meg, hogy milyen rom verziója van a telóján? Ilyen, mint az enyém, vagy másik?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák