Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sagajr78

    tag

    válasz micafighter #346 üzenetére

    Igen végigküzdöttem. Készítettem is képeket a végeredmény kijelzőről (mind a 4 oldalról ahol felsorolja az elért eredményeket).
    Nekem mondjuk sosem volt szerencsém az andromedon-nal abból a szempontból, hogy bár irányítani tudtam mindkét formáját, eltalálni vele ellenfelet az nem ment (se közelharcban, de lövéssel, a zöld szmötyi meg nem hatotta meg az ellenfeleket semennyire - a civileket bezzeg egyből elpárologtatta a kifröccsenő anyag a ruhájából ha csak mellettük eltántorgott).
    Sőt ha jobban belegondolok, mindegyik irányított ellenfelem nyugodtan indulhatott volna a bénasági VB-n, mert a legjobb jóindulattal sem voltak képesek eltalálni egy ház oldalát sem, nem tudtam érdemben használni a képességeiket se.
    Egyedül a meghekkelt advanced advent mech a micro rocket-ekkel tudott találatot elérni meg a muton a gránáttal (érdekes módon a codex fegyver befagyasztós képessége jól nem csinált semmit az idegenek fegyvereivel és a sebzése rájuk sokkal kisebb volt mint a csapatomra). De egyébként 98%-os találati eséllyel is lelkesen csépelték meg lőtték a levegőt. Bezzeg ha bepánikoltattam őket akkor meg 1 lövéssel nyírták ki a saját társaikat sokszor olyan sebzést produkálva amire elvileg nem is lehettek képesek (már utólag ellenőrizve a fegyvereik statjait, jócskán túlteljesítették a maximálisan kiosztható sebzés határértékét). :C

    Minden feladatot megcsináltam, amit felhozott a program, nem hagytam ki egyet sem, így nem tudom mivel járna a guerilla mission-ök kihagyása már azon túl, hogy akkor úgy nem lesz megakadályozva a felsorolt Dark Event feladatok egyike sem és persze a feladat teljesítésért járó extrát sem kapja meg az ember.

    Szerintem nincs értelme kihagyni egyet sem, olyan sok feladat meg úgysem jön egy hónapban, hogy ne lehessen elegendő embert tartalékolni az elvégzésre.

    A legtöbb amit egy hónap során letudtam a csapatommal az 7 feladat volt. Ebből volt 1 sztori illetve 1 facility, amik akármikor megcsinálhatóak lettek volna, 1 volt ufo kifosztás (landolt ufo kirámolása), 1 guerilla (dark event akadályozó feladat), 1 "council" (abszolút opcionális kapd el a VIP-et/ments ki valakit típusú), 1 resistance (raid) és végül egy védekezés (resistance telep védelme). Nem mondom, a végén már csak öten mentek bevetésre a 14 fős harci személyzetből, de ha várok 1 napot akkor már jobb lett volna a helyzet.

    Azon nem csodálkozom, hogy a terület elveszik ha a raid-et nem csinálod meg, mert a raid-et alapvetően a helyi ellenállók kezdeményezték és készítik elő, aminek persze következménye lesz a válaszcsapás a megtámadottak részéről és az érkező erősítéssel könnyedén elfújják a harmatos tűzerőt, amit az ellenállók fel tudnak mutatni. Nem véletlenül vörös az az ikon, talán ezzel is hangsúlyozni kívánták a feladat fontosságát a készítők (de lehet csak én látok bele ilyen dolgokat az egészbe és nekik nem ez volt a szándékuk).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák