Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery9112

    őstag

    válasz woryz #1472 üzenetére

    Nem bántásból de lehet az a vereség user error. Kb. én is ott vagyok a kieg-ben ahol te. (Tegnap vertem vissza az advent támadást civilek ellen). Kiegben lévő új egységgel a Lost-on kívül nem is találkoztam mással, ettől függetlenül könnyebb volt a küldetés mint az alapjátékban mert a civilek között lévő fegyveresek csökkentik vagy esetenként meg is ölik az idegeneket. Továbbá csoportban verődve vannak a civilek, nem pedig a szélrózsa minden irányában szétszórva mint az alapjátékban.

    Szerintem vedd vissza a nehézséget vagy tanulmányozd tovább a játékot. Ahogy előtte is írták vannak trükkök (flashbang vagy később emp gránát), amikkel könnyítheted a helyzeted.

    + 1 gondolat: Szerintem érdemes az alapjátékkal kezdeni kieg nélkül. A kiegészítő több helyen csavar egyet az alapjáték menetén és nekem pl. baromi hasznos volt az alapjátékban szerzett tudás...nélküle elég sok dologra kellett volna figyelnem egyszerre.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

Új hozzászólás Aktív témák