Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Gery9112 #1473 üzenetére

    A játék végén vagyok, de a sima civilek konkrétan legyakták az adventet az utolsó rajtaütéses küldetésen. Mutonból kettőt, meg az a test másolós cyber izéből vagy 3, csak úgy szitává lőtték őket, mielőtt odaértem. :D

    Én nem kezdeném az alapjátékkal, mert nagyon jó dolgokat hozott be a Wotc. Én a "rulers" DLC-t nem kapcsolnám be, az eléggé nem lett jó de cserébe szivatós.

    Hmm, mondjuk a Wotc Chosen-jei elég kemény ellenfelek, ezen a téren igazad lehet. Eltelt némi idő, mire ki tudtam nyírni az elsőt, utána a többi már ment könnyen.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • woryz

    senior tag

    válasz Gery9112 #1473 üzenetére

    Hát nekem pont azt tanácsolták eddig, hogy ne az alapjátékkal játszak.

    A user errort nem is kérdőjeleztem meg, csak arra akartam utalni, hogy ezt nevezi easy-nek a játék. Valszeg nem volt egyértelmű a fogalmazásom.

    Egy másik játékom alatt a civiles küldetést simán megcsináltam nem hogy katona vesztés, hanem sérülés nélkül. Ez ebben a nekiugrásban nem sikerült.

    (#1474) CPT.Pirk:
    Az előző nekifutásom alkalmával mindig a csillagozott techet fejlesztettem, ha beütött valami akkor átvonultam arra a területre (nem fejeztem be azszem egy "felderítést" (?) sem a mapon, mert mindig átmentem egy másik helyre). Ott a mentsük ki a Mox-ot küldetéssel hagytam abba.

    A tutorial egy assaultot ad, de a többi katonám ugyanolyan kezdő zöldfülő (bár lehet, hogy több van belőlük :) ). De akkor megcsinálom (szerintem), úgy gömbölyű a story. :)

    És köszi! :)

Új hozzászólás Aktív témák