Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    veterán

    Project Cars mindkét részét verettem kontival PC-n, és be lehetett lőni. Kicsit idióta módon kellett finomhangolni, de nem lett rossz. Valahol meg is vannak a screenshotok az X360-as kontroller beállításáról. Nem mondom hogy könnyű volt, de nem is vártam FM/GT/GRID és társai szerű könnyedséget.

    Jókat csapattam a Nordschleifén, de jellemzően nem a legdurvább verdákkal, azokhoz tényleg ajánlott egy kormány. Az MI viszont fura volt. Esőben úgy autóztam körbe őket, ahogy nem szégyelltem, szárazon meg néha vért izzadtam, hogy lépést tudjak tartani a mezőnnyel. :U

    Ami viszont fergeteges volt arcade-félszim vonalon, az a Shift 2. A mai napig fáj a szívem, hogy kivették a Speedhunters DLC-t. A Lancer Evo IX, és a Pagani Huayra Speedhunters Edition, kicseszett jó kocsik voltak!

    Szerk:
    A mai napig fent van az egyik SSD-men egy utolsó Win7-es rendszeren. 120Hz-en marha jó volt, bár először 48fps-es lockkal toltam egy gyengébb hardveren. Akkora sínautózást lehetett benne rendezni mint az atom. Sajnos automatikusan egy korábbi EA fiók kódomhoz van rendelve, így a DLC-ket és az épített verdákat buktam. Az új kódot nem fogadja el, nem tudok bejelentkezni, a support pedig nem tudta megoldani. :W

    [ Szerkesztve ]

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Új hozzászólás Aktív témák