Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz sith7 #70559 üzenetére

    Nekem bejön egyenlőre azt hittem sokkal rosszabb lesz. Mondjuk én totál kezdő vagyok.Viszont nem halok meg 3-5 masodpercenként, egész élvezhető hosszúságúra ki lehet húzni ha nem csak rohan előre az ember agyatlanul bele a sűrűjébe. Tényleg jobb emberek ellen játszani mert nem csak allnak és várják hogy lelődd őket és nem kiszámitható a mozgásuk se. Az viszont feltűnt hogy az ismeretlen csapattagok egymással nem dolgoznak össze.Tök lesza..ák a saját csapattársukat.Csak mennek előre agyatlanul mintha ez valami egyéni verseny lenne.Érthetetlen....
    Nekem csak egy gondom a kontrolleres célzás.Na az valami brutál lassan megy.Meg nehéz mert mire becélzom már arrébb is ugrált az ellen.Attól féltem én fogok meghalni 3 masodpercenként, de nem az a gond hanem hogy csak elvétve találok el másokat.
    Nincs valami minimális aim assist mert én nem találtam ilyent a beallítasokban?Nem is ertem masok hogy bírnak ilyen gyorsan és pontosan célozni kontrollerrel?Vagy mindenki egerrel nyomja rajtam kívül? 😀
    Szerintem simán bele tudnék szeretni a multiplayerbe és ebbe a halo-ba is ha a célzás kicsit gyorsabban menne.

Új hozzászólás Aktív témák