Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz mettek #57841 üzenetére

    A TV menüjében nincs HDR ON/Off kapcsoló, full automata a bemeneti jel alapján vált át illetve HDR tartalom esetén vált át a beépített lejátszóban. (filmnél)

    Na kipróbáltam a Forza 4-ben, a Fenyx Rising-ben és a Crysis Remastered-ben is.

    Valóban szebb lett mind2 játék bár a Forzába pont esős idő volt szal nem tudtam rendesen kiélvezni a látványt. (HGIG ON is segített)

    De a Crysis-ban full kamu a HDR mert ha bekapcsolom ingame akkor kifakul a kép egy kicsit és a TV HDR módban van függetlenül attól, hogy a játékban éppen be vagy ki van kapcsolva.

    Szal ez az egész nagyon érdekes.
    Az Xbox főmenüjében nincs HDR de ahogy belépek egy játékba átvált a TV HDR módba függetlenül attól, hogy a játékban van-e HDR támogatás vagy nincs.

    Soha nem voltam oda ezért a funkcióért pont az ilyen "kamu" támogatások miatt más meg meg is őrülne ha nem lenne HDR valamiben.
    Telefonon sem használom mert ott is elbaxa a színeket a videó felvételnél.

    Szal ahol tudom ezentúl használom, de csak akkor ha nem megy a színek és kontraszt rovására.

    Amúgy PS5-ön is kipróbáltam régebben a Horizon Zéróba de ott is ugyan úgy fakó lett a kép.
    Mondjuk ott sem néztem át semmi TV beállítást.

    Komolyabban bele kell mennem ebbe majd úgy látszik. :K

    [ Szerkesztve ]

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák