Új hozzászólás Aktív témák

  • 30z.Samu

    félisten

    Látom azért vannak olyanok is, akiknek tetszett a DiRT 5, én is erősítem ezt a tábort. Kövezzetek meg, de nekem tetszik ez a játék. Nyilván nem egy Forza (nem is érdemes összehasonlítani őket), de nekem összességében bejön. Próbálgattam a grafika és a felbontás módot és lehet, hogy vak vagyok, de játék közben érdemi különbséget nem látok. Biztos találnék, ha mondjuk megállnék 1-1 kanyarban verseny közben és elkezdeném vizslatni, de alapvetően az ember nem csinál ilyet, ha tényleg játszani szeretne. Vagyis egy dolgot látok, hogy a felbontásnál tényleg lényegesen jobb a felbontás (mily meglepő, mi?), meg grafika módban talán a tükröződések jobbak, de csak talán, mert ha el vagy foglalva a versennyel, ezzel sem foglalkozol különösebben. Legalábbis én nem láttam semmi szembetűnőt. Mivel mindkét módban 60frame-et kapok, így én a felbontást részesítettem előnyben. Egyébként a játék szerintem jól néz ki, nem a legjobb, amit láttam, de egyáltalán nem nevezném csúnyának, sőt. Az irányítás, hát...arcade...de teljesen vállalható, viszont a játék nem állít kihívás elé különösebben. Mondjuk csak 3-4 versenyt mentem, lehet, hogy később fog szivatni, de eddig nem izzadtam le verseny közben.

    Szerintem fogok vele játszogatni este meló után, mert arra például tökéletes, hogy kicsit kocsikázzon az ember különösebb kihívás nélkül.

    Sic Parvis Magna

Új hozzászólás Aktív témák