Új hozzászólás Aktív témák

  • F.B.I.

    veterán

    Nya, végül is 4K tévé lett, elmentem megnézni a 32"-os 2K 144Hz monitorokat, csak hajlított volt, a Samsungok ugye 1000R hajlitással, ott 1 méter a max távolság, AOC lett volna 1800R-el ,ott 1.8 méter a max távolság, ahonnan még rendes távolságban ülsz.
    A lényeg....nagyon KICSIK (40+ év szemüveg) a hajlitás miatt. Aki ilyenben gondolkodik a 120Hz, 2K VRR miatt, már futottam köröket, SAMSUNG Odyssey G5 vagy AOC ilyen áru modell. Lett volna egy sík képernyős LG de az nem tudja HDMI mellett a 120-at csak DP porton.

    Tehát 43" 4K tévé lett, egyelőre. Gyűjtünk tovább és várunk, amíg lentebb megy a HDMI 2.1-es készülékek ára. Sajnos a Samsung Q széria is, 55 col alatt nem tudja, mert csak 60Hz-es panel van bennük. LG 55NANO 903 vagy 913 most a legolcsóbb (kolléga ilyet vett, hibátlan).

    Egyszerűen most jobban kellett a nagyobb 4K méret, mert így legalább régebbi single címek is le lesznek játszva, már csak a látvány miatt is, meg ugye CP2077 is már elég durca, ezzel a géppel.

    Így fel is merült a GPU vásárlás ismét. Ha jól olvastam, abból 36 hónap a max, ugye? Mert ugye musztii írja, hogy X összegért úgymond 15 hónap van+erre még mehet 24 hónap LIVE? :F

    Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák