Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    Végeztem a RE4-el. A legjobb rész azok közül amikkel játszottam eddig (0,1,2,3,4,7,8). Inkább akció némi horror elemmel megspékelve de sokkal változatosabb, pörgősebb mint bármelyik másik rész, viszont a legkevésbé félelmetes is. A játék nagyrészt egy csőben terelget, nagyon lineáris de szinte nincs benne üresjárat, így még ez se zavart. Tetszett, hogy nem kell kulcstárgyakért rohangálni a jaték 80%-ban, nem kell ládákba pakolászva sakkozni az inventory menedzsmenttel, nagyon jól megoldották az aktatáskás módszerrel az egészet. Egyetlen negatívum néhány helyen a grafika. Vannak nagyon összecsapott, igénytelenül megrajzolt részek ezzel éles kontrasztban meg néha nagyon szép a játék. 56 mentésem volt (mindenhol mentettem ahol volt írógép) így a játék által számolt 18,5 órával B minősítést kaptam a végén. Kár, hogy nincs new game+ lehetőség, legalábbis nekem csak sima new game jelent meg. A separate ways-t is megveszem és kijátszom, érdekes lehet Ada Wong szemszögéből a történet, ráadásul meglepően olcsó a dlc. Az xbox alkalmazás 22 órat számolt de ebben benne lehet amikor a trial verzióval játszottam egy kicsit és a rengeteg pause is gondolom.

Új hozzászólás Aktív témák