Új hozzászólás Aktív témák

  • boxmaci

    csendes tag

    Látom megint sikerült jelentős túlzásokba esni egyeseknek ês behozni a pécét meg fosfilter szöveget....

    A Starfield gyönyörű Series X-en, a képi hatás direkt ilyen filmes ami nekem és sokoknak NAGYON bejön. Én is szeretem ha egy játékban fekete a fekete, de itt miután átállítottam gyorsan vissza is tettem eredetire, mert sokkal jobb. Szóval ez ízlés kérdése.

    Series X-en és ugyanúgy néz ki mint PC-n, pl textúrák a belső terekben ultra szinten vannak és ugyanez igaz az árnyékokra, meg a geometria részletességre is, nameg a fênyek is fantasztikusak. Szóval nem kell itt az ég ês föld duma, mert köze nincs a valósághoz. Az egyetlen érdemi különbség a 30 fps, ami viszont egy ilyen típusú játéknál megszokható. Ugye kell az agynak egy kis idő mire újra folyamatosnak látja 60 után, de ezt követően stabilan folyamatos. Igaz Oled-en nem az igazi a sebesség, de jobb fajta LED-en így van.

    Az, hogy hihetetlen túlzásoknak állít be valaki dolgokat egyszerűen megmosolyogtató, és nem direkt a hibákat kéne keresgélmi (khm...) , hanem játszani. Arról nem is beszêlve, hogy ez egy konzol fórum.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák