Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Forraszto

    tag

    válasz beyruth82 #107363 üzenetére

    A segítővel nem is foglalkoztam. Ami szerintem, (mint mesterveteránszakértő, ugye) jó taktika: a harc előtt a morált farmold fel 20-ra, és úgy ugorj neki. Ez nem sok idő, csak menj vissza a zászlótól, van itt egy nyilas, két kardos, és még kicsit visszább még egy, ezeket gyakd le, a legjobb ha settenkedve hátbaszúrod. Aztán vissza a zászlóhoz, rest-kilép, feltámadnak, visszamész hozzájuk, aztán újra és újra. Hamar megvan, és ahogy a morál nő megy egyre gyorsabban. Így sokkal könnyebb a bossharc, mert nem sebez rajtad annyit és te nagyobbat ütsz. De a piros támadásait így is meg kell tanulni, főleg a második fázisánál. Kicsit meszebb állj tőle (midrange? azt hiszem így hívják), ne is támadd csak hátrálj meg háríts amíg jön a piros, aztán deflect. És szemed sarkából figyeld a Divine Beast jelzőt hogy mikor töltődött fel, jobb oldalon van. Amint tele fel is villan+ki is írja hogy namost lehet+ állítólag a vaksi is kiabálja, de én mondjuk azt pont nem hallottam. Ilyenkor szerintem érdemes hátraugrani ha épp közel vagy, és aztán rátenyerelni, Y+B, mert ha pont akkor csap le kezdheted a zászlótól az egészet elölről. (így jártam 3x én is)

    Ez a morál-fel-a-bossharc-előtt később is jó szerintem, én szoktam ha nem halad.

Új hozzászólás Aktív témák