Új hozzászólás Aktív témák

  • sNk77

    aktív tag

    válasz AMD Power #100530 üzenetére

    Játszatja magát az biztos, nagyon megtetszett. Nekem ennyi még talán nincs benne és csak 24-es vagyok, de csinálok mindent is benne egyszerre. Közben elkezdtem az Origins-t, hogy az milyen és hirtelen az első 1-2 harcban nagyon azt éreztem, hogy ez sehol nincs az Odyssey-hez képest. Csalódás volt, az UI sem olyan jó szerintem. De ismerve magam adtam még neki időt és továbbra is azt mondom a harc rosszabb, nem olyan gördülékeny vagy folyamatos nem tudom, hogy kifejezni. Parry sincs, olyan legalábbis. Fixen kell pajzsot használni, nem akarom. Nem szabható a karakter olyan szinten, csak pajzs meg fegyver, meg "skin" a zubbonyra vagy mi az. :DDD Meg sokszor kb 5 centire közelít az ellenfélre miközben négyen akarnak nekem esni és fogalmam sincs mi történik körülöttem, ez a legbosszantóbb. Az Odyssey-ben mindig kizoomol és látsz mindent magad körül, vagy legalább nem közelít rá ilyen szinten.. Jobban kell talán a lopakodásra figyelni. De még adok neki időt, az Odyssey-nek is több kellett ennél, hogy megszerettesse magát, azt biztosan végig viszem. Viszont az Origins szerintem szebb, nem tudom miért, lehet mert már hozzá szoktam az Odyssey-nél a grafikához vagy mert tényleg szebb-e, de az. Mondjuk 95% homok, fa meg szikla. 2 szamárral.

    Azt szeretném viszont kérdezni attól akinek megvan mind3, Origins, Odyssey, Valhallha, hogy mielőtt a Valhallát megvenném mindenestül annak a harcrendszere, annak gördülékenysége melyikre hajaz jobban? Odyssey vagy Origins? :) Talán ez fontosabb mindennél. Van benne olyan parry rendszer mint az Odyssey-ben?

    nádpálca

Új hozzászólás Aktív témák